Viete, aká je správna stratégia firmy, ktorá nám dáva najväčšie šance na prežitie? Je to trvalá expanzia. A k tej potrebujeme množstvo vecí. Okrem iného musíme mať aj veľa pracovníkov, ktorí sú riadení samostatnými vedúcimi pracovníkmi na strednej úrovni riadenia – stredný manažment, bez ktorých to jednoducho nepôjde. Ľudia potrebujú vedúcich, bez nich robia chyby, robia pomaly a spôsobujú drahé reklamácie alebo neefektívnu prácu. A riaditeľ potrebuje vedúcich preto, aby sa on sám mohol venovať úlohám riaditeľa alebo majiteľa a nebol neustále utopený v stresujúcej operatíve.

Ak ste majiteľom alebo riaditeľom firmy, ktorá chce vyrásť, tak je tento seminár určený práve pre vás. Získate tie informácie, vďaka ktorým nastavíte výchovu svojich ľudí tak, aby prirodzene dorástli na pozície vedúcich. Naučíte sa, ako predchádzať najväčším chybám, ktoré pri práci s ľuďmi nevedomky robí väčšina firiem a preto strácajú vodcovské osobnosti. Seminár je vhodný pre firmy, kde už pracujú tímy administratívnych, výrobných pracovníkov alebo predajcov, ale ešte stále ich riadi priamo riaditeľ, pretože doposiaľ nenašiel nikoho, komu by to mohol zveriť. Na seminári sa prednášajú výlučne údaje, ktoré sú overené dlhoročnou praxou.

 • Ako nájsť dobrého vedúceho?
 • Ako delegovať post šéfa?
 • Čo je hlavný parameter úspešného šéfa?
 • Ako pracuje moderný vedúci oddelenia?
 • Ktoré sú hlavné činnosti a úlohy dobrého vedúceho pracovníka?
 • Prečo do niektorých firiem prúdia noví vedúci s ľahkosťou a k nám nechodia?
 • Ako správne zorganizovať nábor vedúcich v malej a veľkej firme?
 • Ako pritiahnuť do firmy skvelých vedúcich?
 • Ako rozpoznať výkonných šéfov od zamaskovaných „pätolizačov“?
 • Ako nestratiť vedúceho už v skúšobnej dobe?
 • Ako rýchlo rozpoznať kompetentných vedúcich?
 • Aká administratíva pomáha vedúcim a aká ich ničí?
 • Aké sú najničivejšie chyby v motivácii šéfov oddelení, ktorých sa dopúšťajú riaditelia?
 • Ako nastaviť spravodlivý odmeňovací systém pre vedúcich?
 • Ako sa má správať vedúci, ak sa firme veľmi darí?
 • Ako sa má správať vedúci, ak sa firme nedarí?
 • Ako riadiť vedúcich pracovníkov?

Výsledok seminára: Vyškolený účastník, ktorý pozná najnovšie metódy pre získanie, výchovu a prácu s vedúcimi pracovníkmi firiem. Pozná hlavné vplyvy na motiváciu vedúcich a vie, ako ich aplikovať do života. Dokáže zorganizovať prácu s vedúcimi a zabezpečiť dosiahnutie cieľov. Účastník seminára získa praktické informácie ako zlepšiť riadenie firmy, tak aby dosahoval skvelé výsledky. Porovná si svoj pracovný štýl s princípmi práce stabilných a úspešných spoločností, ktoré sú na trhu už niekoľko desiatok rokov.

Trvanie: 1 deň
Cena: 599,- bez DPH / osoba

Referencie: